Moje kwalifikacje i doświadczenie

Więcej o mnie

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoje doświadczenie w pracy psychologa zdobywałam już od początku studiów podczas licznych staży i wolontariatów (m.in. w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w ZOZ MSWiA w Krakowie na Oddziale Psychoterapii, w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle na Oddziale Psychiatrycznym oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie).
Ukończyłam także Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, specjalistyczny fakultet dotyczący psychoterapii dzieci i młodzieży „Psychodynamiczna Psychoterapia Młodzieży” również w KCP, kurs doskonalący Psychoterapia Praktyczna w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, posiadam także kwalifikacje pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą.


Ukończyłam również czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Obecnie jestem w procesie certyfikacji. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Byłam uczestnikiem międzynarodowej konferencji „Psychodynamiczne leczenie zaburzeń osobowości” prowadzonej przez profesora Kerberga oraz profesora Yeomas’a- światowej klasy specjalistów z zakresu leczenia zaburzeń osobowosci.
Posiadam bogate doświadczenie w pracy z młodzieżą, podparte kilkuletnią pracą na stanowisku psychologa szkolnego w publicznym gimnazjum, którego owocem są publikacje w specjalistycznym czasopiśmie „Psychologia w Szkole” wyd. Charaktery, z zakresu samookaleczeń oraz mobbingu szkolnego, a także pomoc i opieka nad nastoletnimi bohaterami programu „Rozmowy w toku” TVN. Jak również doświadczenie w pracy z pacjentami w kryzysie – współpracowałam z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jaśle, w tym prowadziłam konsultacje z zakresu sytuacji kryzysowej. Byłam również współautorem projektu „Przeciwdziałajmy przemocy w rodzinie”, uczestnikiem konferencji dotyczącej przemocy w rodzinie „Ręce są do przytulania” oraz uczestnikiem zintegrowanego programu profilaktycznego dla młodzieży „Archipelag Skarbów”- szkolenia dla pedagogów i psychologów. Pracowałam również jako psychoterapeuta w Centrum Leczenia Nerwic „Nervus” w Krośnie- ośrodku posiadającym umowę z NFZ.
Na co dzień zajmuję się prowadzeniem psychoterapii krótkoterminowej, długoterminowej w nurcie psychodynamicznym dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również innymi formami pomocy psychologicznej. Prowadzę konsultację dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym (wcześniej współpracowałam z przedszkolem „Smyk” w Jaśle oraz z przedszkolem i żłobkiem „Chatka Puchatka” w Jaśle) oraz szkolnym. Występowałam również jako ekspert w programie telewizyjnym „Rozmowy w toku” w stacji TVN oraz jako gość programu „Prawy do Lewego, Lewy do Prawego” w telewizji Polsat News 2. Publikuję w czasopiśmie psychologicznym „Psychologia w szkole” oraz „Charaktery”. Można mnie również usłyszeć na falach lokalnego Radia Trendy podczas audycji o tematyce psychologicznej. Prowadziłam także szkolenia z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Praktyków w Krakowie.
W celu zapewnienia Państwu jak najwyższej jakości usług, współpracuję z lekarzem psychiatrą – Agnieszką Warchoł oraz psychiatrą- Renatą Łobazą. Swój prywatny gabinet prowadzę od 2011 roku.
Służę Państwu swoimi umiejętnościami oraz zdobytą wiedzą, kierując się zawsze Kodeksem Etycznym Psychologa – zaufanie pacjentów oraz ich poczucie bezpieczeństwa podczas sesji są dla mnie kwestią kluczową.

Przydatne hasła dla każdej mamy

Oto kilka przydatnych haseł dla każdej mamy: 1)Idealna matka nie jest idealna. Idealna jest wystarczająco dobra… 2)W …

Młodzież w kryzysie: Przyczyny, objawy i zapobieganie samobójstwom wśród dzieci i nastolatków

Transkrypcja audycji Trendy Radio 1.Rośnie liczba samobójstw wśród dzieci. Jak bardzo zatrważające są te statystki? …

Autoagresja – transkrypcja audycji w Trendy Radio

1. Czym jest autoagresja i jakie są jej najczęstsze formy? Gloria Babiker oraz Lois Arnold, w swojej książce o autoagresji, …